Kontakta oss.

GTS frakt AB

Taljavägen 4, 642 91 Flen

Telefon: 0157-130 22
E-post: gtsfrakt@gtsfrakt.se

Christian Eriksson

Driftchef

Direkttel: 0157-139 45 Mobil: 073-270 58 74
E-post: christian@gtsfrakt.se

 
Mats Lovnell

Lagerchef

Direkttel: 0157-139 43  Mobil: 072-183 68 23
E-post: mats.lovnell@gtsfrakt.se

Albin Blomberg

Fordons- och fastighetsskötsel

Mobil: 070-277 85 01
E-post: albin.blomberg@gtsfrakt.se

Rikard Skeppstedt

Fordonsansvarig

Direkttel: 0157-139 41  Mobil: 073-752 61 35
E-post: rikard@gtsfrakt.se

Karin Gustavsson

Administration

 
Tove Kormos

Transportledare

Direkttel: 0157-139 48 Mobil: 073-230 15 38
E-post: tove@gtsfrakt.se

Calle Persson

Transportledare

Direkttel: 0157-139 47  Mobil: 073-062 20 25
E-post: calle@gtsfrakt.se
 
Loline Ljungberg

Administration, inköp

Mia Cangren-Malmberg

Ekonomi och löner

Direkttel: 0157-139 49  Mobil: 070-936 01 36
E-post: loline@gtsfrakt.se

Direkttel: 0157-139 42 Mobil: 070-065 19 02
E-post: mia@gtsfrakt.se

 
Mattias Carlsson

Vice VD

Robert Lundkvist

VD

Direkttel: 0157-139 40 Mobil: 070-660 57 53
E-post: mattias@gtsfrakt.se

Direkttel: 0157-139 44 Mobil: 070-317 76 78
E-post: robert@gtsfrakt.se

 

GTS Frakt       Tjänster       Jobba hos oss       Hållbarhet       Kontakt

Skicka ett mejl till oss: gtsfrakt@gtsfrakt.se